Sesja Rady Gminy Złotów z udziałem wicestarosty

26.02.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sesja   #rada gminy   #starosta   #złotów   

W czwartek (22 lutego) odbyła się sesja Rady Gminy Złotów. Uczestniczący w niej Wicestarosta Złotowski Daniel Sztych miał okazję wysłuchać obszernego sprawozdania, które złożył wójt Piotr Lach oraz zapoznać się z uchwałami, które były tego dnia procedowane. Sprawna realizacja porządku obrad pozwoliła prędko przejść do punktu poświęconego dyskusji. W nim głos zabrał wicestarosta.

 

Daniel Sztych przekazał radnym szereg informacji na temat aktywności podejmowanych przez Powiat. Mówił m.in. o staraniach włączenia złotowskiej stacji meteorologicznej do systemu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (obecnie z rejestrowanych przez nią danych korzysta wyłącznie Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach), a także o dwóch dużych i kosztownych przedsięwzięciach – informatyzacji zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz wprowadzeniu elektronicznej dokumentacji w szpitalu powiatowym. Sporo uwagi wicestarosta poświęcił również inwestycjom drogowym, które wykonano w minionym roku, a także tegorocznym planom w tym zakresie i bieżącej sytuacji na drogach powiatowych. Wysłuchał uwag oraz wniosków radnych i wójta, a następnie ustosunkował się do nich.

 

To może Cię także zainteresować:
Rozpoczęły się żniwa, rozpoczęły się pożary pól
Pięknieje Wielkopolska Wieś. Umowy na dofinansowanie podpisane
Festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze