Seryjny włamywacz w rękach policjantów

16.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #włamywacz   #kradzież   #tarnówka   

Policjanci z Komisariatu w Krajence, ustalili kto stoi za włamaniami do domków letniskowych, garaży i pomieszczeń gospodarczych. 36-letni mieszkaniec gminy Tarnówka usłyszał w sumie 10 zarzutów. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia. Część skradzionych przedmiotów udało się mundurowym odzyskać.

 

W ubiegłym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji w Krajence zatrzymali 36-latka podejrzanego o włamania do domków letniskowych, garaży i pomieszczeń gospodarczych. Do tych zdarzeń dochodziło pod koniec 2020 roku oraz na początku 2021 roku na terenie gminy Tarnówka. Policjanci, analizując ślady i informacje zawarte w zgłoszeniach dotyczących kradzieży z włamaniem oraz dowody zabezpieczone w ramach postępowań, wytypowali mężczyznę podejrzewanego o te czyny.

Okazało się, że był to "strzał w dziesiątkę". Policyjne dochodzenie wykazało, że to właśnie zatrzymany przez funkcjonariuszy 36-letni mężczyzna włamywał się i kradł m. in. elektronarzędzia, rowery, pilarki spalinowe. Funkcjonariusze potwierdzili, że mieszkaniec gminy Tarnówka ma na swoim koncie szereg przestępstw przeciwko mieniu.

36-latek usłyszał w sumie 10 zarzutów. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu do 10 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci pomogli obywatelce Norwegii
Policyjne działania "Prędkość - Zero Tolerancji"
Pijany kierowca zakończył podróż dachowaniem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP w Złotowie

Komentarze