Seria wypadków drogowych w powiecie złotowskim

12.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #auto   #wypadek   #powiat złotowski   

Zmienne warunki atmosferyczne, opady śniegu oraz ciągle niskie temperatury powietrza, powodują, że warunki drogowe są dynamiczne, w konsekwencji bardzo trudne dla kierowców przemieszczających się pojazdami po drogach powiatu złotowskiego. Tylko w dniach 7-8 marca br. na lokalnych drogach odnotowano łącznie sześć zdarzeń, w których, interweniowały jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastępy ze złotowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

 

Zdarzenia miały miejsce zarówno na drogach krajowych jak również drogach powiatowych i lokalnych. W działaniach zaangażowanych było łącznie 48 strażaków oraz 11 pojazdów ratowniczo-gaśniczych z jednostek ochrony przeciwpożarowej; OSP Jastrowie, OSP Okonek, OSP Radawnica, OSP Święta oraz KP PSP Złotów wspartych w działaniach siłami Policji oraz Państwowego Ratownictwa Medycznego. Uwzględniając, że miesiąc marzec charakteryzuje się dynamicznymi zmianami warunków pogodowych, strażacy apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi w okresie przejściowym.

 

To może Cię także zainteresować:
Bezpieczniej w harcerskich obozowiskach
Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń
Rozpoczęły się żniwa, rozpoczęły się pożary pól

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie mł.kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia KP PSP Złotów

Komentarze