Sala wiejska w Śmiardowie Złotowskim pnie się do góry

05.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#budowa   #inwestycja   #sala   #zakrzewo   

Prace budowlane przy inwestycji postępują. Koszt budowy obiektu to 976 tys. zł, z czego 500 tys. zł pochodzi ze środków unijnych.

 

Budowa sali wiejskiej w Śmiardowie Złotowskim jest dofinansowana w ramach operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w działaniu „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Powierzchnia zabudowy wraz z tarasem przekroczy 270 m², wykonawcą zadania jest firma Tivolo z Zakrzewa. Budowa nowego obiektu jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców i przyczyni się do poprawy jakości życia poprzez stworzenie miejsca umożliwiającego zorganizowanie spotkań, działanie wpłynie na zaspokojenie potrzeb kulturalnych oraz umożliwi integrację społeczności lokalnej.


To może Cię także zainteresować:
Inwestycja w Lipce oddana do użytku
Odcinek drogi powiatowej po przebudowie
360 tys. zł na Klub Senior+

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl

Komentarze