Ruszyła budowa chodnika w Czernicach

24.04.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#budowa   #inwestycja   #chodnik   #zakrzewo   

W połowie lutego w zakrzewskim urzędzie gminy odbyło się spotkanie, w trakcie którego Starosta Złotowski Ryszard Goławski i dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie Mirosław Jaskólski porozumieli się z władzami gminy Zakrzewo w kwestii budowy chodnika w Czernicach. Po upływie niespełna dwóch miesięcy od tych rozmów, słowa zamieniły się w czyny. Roboty ruszyły, chodnik w Czernicach powoli nabiera kształtów, tak więc mieszkańcy wsi powinni się czuć usatysfakcjonowani.

 

Koszty realizacji tego przedsięwzięcia po połowie pokryją Powiat Złotowski i Gmina Zakrzewo. Zadanie, z uwagi na docelową, znaczną długość chodnika mającego biec przez całą wieś, podzielono na dwa etapy.

 

To może Cię także zainteresować:
Pożar budynków produkcyjno - magazynowych w Zakrzewie
Pięć lat Browaru Poziomka
Pożar budynku w Czernicach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze