Rodzinnie i profilaktycznie

04.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#rower   #integracja   #rodzina   #zakrzewo   

To już tradycja, że 1 maja przez powiat przejeżdża grupa rowerzystów z gminy Zakrzewo, którzy poprzez wspólną wycieczkę inaugurują corocznie Dni Kwitnących Wiśni. Zbiórka na placu przy boisku sportowym zakończyła się tradycyjnym pamiątkowym zdjęciem uczestników i sadzeniem drzewek wiśni na terenie wsi, po czym grupa kilkudziesięciu rowerzystów wyruszyła w trasę.

 

Wiodła ona przez Krzywą Wieś, Grudną i Radawnicę z powrotem do Starej Wiśniewki. Pogoda sprzyjała, tempo rajdu było rekreacyjne i dostosowane do możliwości wszystkich uczestników. Po powrocie z trasy odbył się festyn dla uczestników, podczas którego podsumowano konkurs „Nałogom mówię NIE’. 

Organizatorem rajdu było Stowarzyszenie Gromada wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Starej Wiśniewce pod patronatem Lokalnej Grupy Działania „Krajna Złotowska” i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakrzewie.


To może Cię także zainteresować:
Pożar kotłowni i dachu przy zakładzie produkcyjnym
Budowa ścieżki rowerowej w Krajence trwa
Burmistrz Stefan Kitela wizytował krajeńską inwestycję

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl / Fot. Sołectwo Stara Wiśniewka

Komentarze