Robocze spotkanie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

24.04.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#spotkanie   #zarządzanie kryzysowe   #złotów   

20 kwietnia 2018 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyło się spotkanie robocze Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie przygotowania i przeprowadzenia ćwiczenia z zakresu zarządzania kryzysowego.

 

Naradę poprowadził Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie kpt. Jarosław Kołak. Przedmiotem spotkania było omówienie scenariusza praktycznego przeniesienia Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Złotowie do budynku Starostwa Powiatowego w Złotowie i uruchomienie go w trybie awaryjnym, a także przeniesienie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Złotowie do obiektów Komendy Powiatowej PSP w Złotowie i uruchomienie go w trybie awaryjnym w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej.

Wspólnie dyskutowano nad scenariuszem i zabezpieczeniem logistycznym ćwiczenia, a w szczególności nad kwestią zabezpieczenia łączności i transportu.

W posiedzeniu uczestniczyli Naczelnik Wydziału ds. Operacyjnych i Kontrolno-Rozpoznawczych KP PSP w Złotowie Tomasz Manikowski, Kierownik Sekcji w Wydziale ds. Operacyjnych i Kontrolno-rozpoznawczych KP PSP w Złotowie Kazimierz Wiebskowski, Sekretarz Powiatu Andrzej Ławniczak, Kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Adrianna Sobotka, dyżurni Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego: Marzena Lewandowska, Anna Musiał-Kosecka i Anna Tadych oraz informatycy w starostwie Rafał Nowak i Przemysław Wróbel.

Praktyczne ćwiczenie z zakresu zarządzania kryzysowego planuje się przeprowadzić w czerwcu.

 

To może Cię także zainteresować:
Sklepowy złodziej zatrzymany na kradzieży
Złotów: Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja
Nagroda Powiatu Złotowskiego za 2017 rok

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze