Przywołać wiosnę piosenką

26.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wiosna   #piosenka   #muzyka   #złotów   

W sali kinowej Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej odbył się 20 marca br. koncert zatytułowany "Przywołać wiosnę piosenką". Na scenie zaprezentowała się młodzież szlifująca swoje wokalne umiejętności w Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Złotowie pod okiem instruktorki śpiewu Weroniki Zaborowskiej.

 

Na scenie wybrzmiały utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz, Ani Dąbrowskiej i Margaret. Nie tylko w języku polskim śpiewali jednak artyści. Publiczność wysłuchała również utworów w językach francuskim, angielskim, a nawet... koreańskim.

Wykonawców oklaskiwali m.in. Wicestarosta Złotowski Daniel Sztych, dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji w starostwie powiatowym Mirosław Mincewicz oraz dyrektor POPP Aldona chamarczuk.

Wystąpili: Mateusz Wiebskowski, Julia Fifielska, Zuzanna Gruba, Natalia Glugla, Natalia Wolska, Aleksandra Jabłońska, Żaneta Szulc i Agnieszka Orłowska.

O sceniczną dekorację zadbała Jolanta Surma. Barwne łapacze snów urzekły publiczność.

 

To może Cię także zainteresować:
Złotów: Złotowska biesiada ze smakiem
Zarząd Powiatu Złotowskiego podjął tysięczną uchwałę
Policjanci zatrzymali sprawcę rozboju

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze