Projekt budowlany odcinka drogi Borucino-Podgaje już gotowy

05.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #przebudowa   #inwestycja   #projekt   #starosta   #okonek   

Projekt budowlany dla ponad 5-kilometrowego odcinka drogi Borucino-Podgaje w gminie Okonek jest już gotowy. 4 grudnia br. przed południem pochylili się nad nim Starosta Złotowski Ryszard Goławski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie Mirosław Jaskólski oraz autor - projektant Grzegorz Witkowicz.

 

Wspomniana droga przebudowywana ma być w różnym zakresie.

Na odcinkach pokrytych płytami oraz kostką brukową drogę wybudować trzeba będzie od nowa, tak więc prace obejmować będą korytowanie, wykonanie podbudowy i nawierzchni asfaltowej. Z kolei na odcinku, który już pokrywa asfalt droga zostanie poszerzona.

Projekt przewiduje również m.in. budowę chodnika w Borucinie i w Podgajach, a także budowę zatoki autobusowej w drugiej z wymienionych miejscowości.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny wypadek na drodze krajowej
Tragiczny w skutkach wypadek na DK nr 11
Będzie chodnik w Czernicach. Roboty rozpoczną się wiosną

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze