Pożary w budynkach mieszkalnych

15.11.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pożar   #ogień   #dom   #jastrowie   #okonek   

11 listopada 2020 roku w godzinach popołudniowych odnotowano dwa pożary w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

 

Pierwsze zdarzenie odnotowano w m. Jastrowie, gdzie pożar powstał w obrębie klatki schodowej i korytarza, a zadysponowane służby ratownicze Straży Pożarnej i Policji podjęły niezwłocznie działania w celu likwidacji pożaru, ewakuując jednocześnie lokatorów z obiektu. 

Kolejne zgłoszenie dotyczyło pożaru przewodu kominowego w miejscowości Okonek, gdzie działania polegały m.in. na ugaszeniu pożaru i zabezpieczeniu terenu działań. 

Łącznie w działaniach ratowniczych zaangażowanych było 46 strażaków z jednostek OSP Jastrowie, OSP Sypniewo, OSP Osówka, OSP Okonek oraz JRG Złotów i JRG Szczecinek, wspartych przez służby Policji, Pogotowia Ratunkowego oraz lokalnych zarządców budynków.To może Cię także zainteresować:
Zdarzenie drogowe Prochach
Ciosaniec-Pniewo. Przebudowa za nami
Wietrzny poranek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracował: kpt. Krzysztof Olczak

Komentarze