Pożar zabudowań gospodarczych

13.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #budynek   #zakrzewo   

W dniu 12 kwietnia o godz. 12.31 do SKKP w Złotowie wpłynęło telefoniczne zgłoszenie o pożarze zabudowań gospodarczych w miejscowości Stara Wiśniewka.

 

Niezwłocznie na miejsce zdarzenia zadysponowano łącznie trzy jednostki OSP oraz zastępy ze złotowskiej JRG wraz z grupą operacyjną KP PSP. Łącznie do zdarzenia wyjechały siły i środki w postaci 3 samochodów ciężkich, jeden średni, podnośnik hydrauliczny oraz ratowniczo rozpoznawczy - łącznie 22 strażaków. W wyniku działań gaśniczych prowadzonych na miejscu akcji obroniono przyległe zabudowania gospodarcze oraz budynek mieszkalny oraz ugaszono pożar budynku inwentarskiego, z którego ewakuowano m.in. butle z gazem 11 kg. propan-butan, poddaną następnie zabezpieczeniu i chłodzeniu w wyznaczonym miejscu. Właścicielowi, który jako pierwszy podejmowała działania gaśnicze, w związku ze stwierdzonymi obrażeniami w postaci oparzeń obu dłoni, udzielono kwalifikowanej pomocy medycznej bezpośrednio na terenie akcji. Działania zakończono pod blisko dwóch godzinach, przekazując pogorzelisko w stanie zabezpieczonym do dalszych czynności prowadzonych m.in. przez zakład ubezpieczeniowy.

 

To może Cię także zainteresować:
Strażacy podsumowali 2017 rok
Pożar mieszkania w Skokach
Wypadek na DW 188 w pobliżu Lipki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / KO/KW/MP | foto: pspzlotow.fundata.pl

Komentarze