Pożar samochodu osobowego w Lipce

12.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #auto   #lipka   

W dniu 9 lipca 2017r. w godzinach wieczornych, do SKKP wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w m. Lipka, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań mieszkalno-gospodarczych.

 

Na miejsce zadysponowano niezwłocznie najbliższą jednostkę OSP KSRG oraz zastęp z JRG. Pierwszy KDR po dojeździe potwierdza treść zgłoszenia oraz konieczność zadysponowania wsparcia w postaci dwóch kolejnych zastępów gaśniczych OSP. Podjęte działania gaśnicze m.in. z wykorzystaniem podręcznego sprzętu gaśniczego oraz dwa prądy gaśnicze w tym prąd piany średniej umożliwiają lokalizację pożaru, skutecznie obronione zostały przyległe zabudowania. W konsekwencji pożar został ugaszony a zniszczeniu uległ wyłącznie samochód osobowy. W zdarzeniu nie odnotowano osób poszkodowanych a obecni w budynku mieszkańcy ewakuowali się samodzielnie w trakcie dojazdu sł. ratowniczych. Okoliczności i przyczyny pożaru ustala Policja. Łącznie w działaniach zaangażowanych było 20 strażaków z trzech jednostek OSP ( Lipka, Zakrzewo, Głomsk) oraz zastęp PSP z JRG w tym z-ca d-cy JRG Złotów.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny wypadek na drodze krajowej
Tragiczny w skutkach wypadek na DK nr 11
Pożar budynku gospodarskiego w Gminie Lipka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Zdjęcia: Jacek Szefler / OSP Lipka

Komentarze