Pożar pustostanu w Lotyniu

09.09.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #ogień   #pustostan   #lotyń   #okonek   

8 września 2020. o godz. 08.00 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku produkcyjno-administracyjnego / obecnie nieużytkowanego/ na terenie jednego z zakładów w m. Lotyń.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano niezwłocznie zastępy z jednostek ratowniczo-gaśniczych ze Złotowa i Szczecinka oraz najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych. Na miejsce akcji udała się również grupa operacyjna komendanta powiatowego PSP w Złotowie. 

Podjęte na miejscu akcji działania gaśnicze przez przybyłe jednostki straży pożarnej ograniczyły rozwój pożaru, który następnie został zlokalizowany i ugaszony bezpośrednio wewnątrz obiektu. 

W wyniku pożaru zniszczeniu uległo część pomieszczeń administracyjnych oraz produkcyjno-socjalnych. 

Okoliczności pożaru ustala Policja. 

W działaniach zaangażowane były łącznie 4 zastępy PSP oraz jednostki OSP Lotyń i OSP Okonek.


To może Cię także zainteresować:
Pożary w budynkach mieszkalnych
Zdarzenie drogowe Prochach
Ciosaniec-Pniewo. Przebudowa za nami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracował: kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia : KP PSP Złotów

Komentarze