Pożar ładowarki na terenie zakładu drzewnego

05.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#staż   #osp   #pożar   #ogień   #jastrowie   

28 lutego 2019r. o godz. 7.13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o pożarze ładowarki samojezdnej na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w miejscowości Jastrowie.

 

Zagrożone przez pożar były przylegające zabudowania. Na miejsce zadysponowano niezwłocznie trzy zastępy gaśnicze oraz podnośnik hydrauliczny a także grupę operacyjna KP PSP. 

Po dojeździe potwierdzono pożar ładowarki, pierwsze działania z wykorzystaniem podręcznego sprzętu gaśniczego prowadzili już pracownicy a całe zdarzenie przebiegało na placu składowym surowca drzewnego. Działania jednostek Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podjęciu działań gaśniczych w wyniku, których pożar został zlokalizowany i ugaszony. 

W działaniach zaangażowane były jednostki OSP Jastrowie, OSP Sypniewo, OSP Osówka oraz JRG Złotów.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek dwóch osobówek na trasie do Piły
Pożar drewnianej altany w Kujankach
Wypadek ciężarówki z tucznikami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie: kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze