Pożar kotłowni i dachu przy zakładzie produkcyjnym

12.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pożar   #ogień   #kotłownia   #dach   #zakrzewo   

11 maja br. kilka minut po godzinie szóstej do Stanowiska Kierowania w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w obrębie komina i kotłowni jednego z zakładów w Zakrzewie przy ul. Złotowskiej. Dyżurny skierował do działań dwa pojazdy z miejscowej jednostki oraz kolejne dwa ze Złotowa oraz oficera operacyjnego Komendy.

 

Pierwsze działania gaśnicze podjęli właściciele zakładu, które zostały wsparte przybyłymi zastępami straży. Strażacy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych kontynuowali podjęte działania gaśnicze wewnątrz obiektu i w obrębie komina na dachu. Dokonano częściowej rozbiórki, aby wykluczyć potencjalne źródła ognia. Po przeprowadzeniu kontroli kamerami termowizyjnymi zakończono działania.


To może Cię także zainteresować:
OSP w Krajence ma 130 lat
Pożar w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Jastrowiu
Kolizja na łuku DK11 w Lotyniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie/zamieścił: st.asp. Kazimierz Wiebskowksi Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze