Pożar budynku gospodarczego w Nowym Buczku

12.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pożar   #ogień   #nowy buczek   #lipka   

11 kwietnia 2019 o godz.21.41 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Nowym Buczku. Na miejsce zdarzenia zadysponowano najbliższe jednostki OSP, zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie oraz Dyżurnego Kierownictwa KP PSP.

 

Po przeprowadzeniu rozpoznania niezwłocznie zapadła decyzja o podjęciu działań gaśniczych w wyniku, których pożar został zlokalizowany i ugaszony. W konsekwencji powstałego pożaru zniszczeniu uległo wyłącznie ok. ¼ budynku, gdzie składowano min. opał i drobne wyposażenie gospodarcze. 

W trwających blisko trzy godziny działaniach zaangażowanych było łącznie 31 strażaków z jednostek OSP Osowo, OSP Lipka, OSP Batorowo, OSP Wielki Buczek oraz z KP PSP Złotów.


To może Cię także zainteresować:
Pożar ściółki leśnej w Lubnicy
Jastrowski SOSW ma nowe auto
Rybołowy wróciły z zimowisk w Afryce

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Opracowanie: kpt. Krzysztof Olczak Zdjecia: KP PSP Złotów

Komentarze