Powołanie nowego komendanta Komisariatu Policji w Krajence

19.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #komendant   #komisariat   #krajenka   

W środę, 17 maja, w sali konferencyjnej złotowskiej komendy odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta Komisariatu Policji w Krajence, którego stosownym rozkazem powołał Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podinspektor Robert Chwedczyk. Rozkaz osobiście wręczył komendant złotowskiej jednostki policji, mianując tym samym na stanowisko Komendanta Komisariatu w Krajence – mł. asp. Łukasza Hoffmanna.

 

W dniu 17 maja br. w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie, odbyło się uroczyste powitanie mł. asp. Łukasza Hoffmanna powołanego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Krajence. Nowego Komendanta powitał oraz przedstawił kadrze kierowniczej złotowskiej jednostki Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podinsp. Robert Chwedczyk. W swoim przemówieniu Komendant Powiatowy życzył nowo powołanemu Komendantowi Komisariatu nawiązania jak najlepszej współpracy z podległymi funkcjonariuszami, ale przede wszystkim wielu sukcesów w codziennej służbie. Mł. asp. Łukasz Hoffmann zabierając głos, podziękował za tak życzliwe przyjęcie oraz zapewnił wykonywać powierzone mu obowiązki z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dokładając starań, aby poczucie bezpieczeństwa społeczności lokalnej było jak najwyższe. Nowy Komendant od 2013 roku pełnił służbę na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Białośliwu. Zdobyte dotychczas doświadczenie i wiedzę, zgodnie z obietnicą złożoną Komendantowi Powiatowemu Policji w Złotowie będzie wykorzystywał by jak najlepiej pokierować powierzoną mu jednostką organizacyjną Policji.

 

To może Cię także zainteresować:
Jechał ponad 100 km/h - stracił uprawnienia do kierowania
Zatrzymano kobietę która uprawiała i posiadała narkotyki
Nietrzeźwa i bez uprawnień wiozła dzieci bez fotelików

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze