Poszukiwany właściciel trójkołowego roweru

23.08.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#rower   #właściciel   #jastrowie   #złotów   

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie są w posiadaniu trójkołowego roweru marki „Rehtime” koloru srebrnego, utraconego prawdopodobnie w wyniku przestępstwa.

 

W dniu 13 sierpnia br. w Złotowie na ul. Partyzantów policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży roweru. W toku następnie wykonywanych czynności służbowych policjanci odzyskali i zabezpieczyli trójkołowy rower marki „Rehtime” model „Sports World Multi-Speed", co do którego istnieje uzasadnione podejrzenie, iż pochodzi z kradzieży dokonanej na terenie Jastrowia. 

W związku z powyższym policja zwraca się do osób które utraciły lub rozpoznają widoczny na zdjęciach rower o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Złotowie Al. Piasta 49. Rower czeka na właściciela. 

Numery kontaktowe: Komenda Powiatowa Policji w Złotowie 067 265 00 90, Komisariat Policji w Jastrowiu 067 065 03 330.To może Cię także zainteresować:
"Szkoda Ciebie na takie patoklimaty!"
XII sesja Rady Powiatu Złotowskiego
Policjanci zabezpieczyli blisko 190 gramów narkotyków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze