Poszukiwania bez finału

04.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #poszukiwania   #las   #zaginiona   #okonek   

W weekend 1-3 grudnia jednostki ochrony przeciwpożarowej w ramach wsparcia Policji prowadziły działania w zakresie poszukiwania osoby zaginionej, kobiety, mieszkanki miejscowości Okonek. Osoba ta zaginęła w obrębie kompleksów leśnych w okolicach miejscowości Okonek. Poszukiwana opuściła miejsce zamieszkania Okonek ul. Lipowa, prawdopodobnie w celu spaceru z psem w bliżej nieokreślonym kierunku.

 

W toku pierwszych działań Policja prowadziła działania rozpoznawcze i operacyjne w zakresie potencjalnego ustalenia miejsca przebywania kobiety. W piątek związku z popołudniową godziną zgłoszenia zdarzenia i zapadającym zmrokiem Policja poprosiła o wsparcie działań przez jednostki straży pożarnej. Zadysponowano siły i środki OSP i PSP z terenu działania KP PSP Złotów w tym Dyżurnego Kierownictwa Komendy. Działania poszukiwawcze wsparły również służby leśne Nadleśnictwa Okonek. Rozpoczęto działania poszukiwawcze koordynowane przez sł. Policji, liczące łącznie ok. 100 ratowników, wsparte w/w siłami grupy specjalistycznej z Komendy Miejskiej PSP Poznań z psami, Komendy Powiatowej PSP w Pile oraz w trzecim dniu dodatkowo grupa do działań poszukiwawczych 22 ratowników, siedem psów, quad i dron z OSP Wołczkowo (woj. zachodniopomorskie) niestety dały wynik negatywny dla całej akcji – osoba zaginiona nie została odnaleziona. Służba wiodąca w dalszym ciągu prowadzi zakrojone działania operacyjne w celu odnalezienia poszukiwanej osoby.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny wypadek na drodze krajowej
Zabezpieczono alkohol i wyroby tytoniowe bez akcyzy
Tragiczny w skutkach wypadek na DK nr 11

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / tekst st.asp. Kazimierz Wiebskowski, zdjęcia KP PSP Złotów, OSP Lotyń

Komentarze