Postępują prace przy rozbudowie przedszkola w Skórce

12.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #rozbudowa   #inwestycja   #skórka   #krajenka   

Prace przy rozbudowie Publicznego Przedszkola w Skórce realizowane w ramach projektu: Poprawa infrastruktury edukacyjnej gmin pilskiego OSI nabierają tempa. Po wykonaniu prac ziemnych, wylaniu fundamentów, przyszedł czas na ustawienie ścian. Wykonawcą zadania jest firma „SKÓR BUD” Damian Skóra.

 

Inwestycja, której koszt wyniesie ok. 250 tyś. zł a 67% tej kwoty będzie stanowiło dofinansowanie; zakończona zostanie do końca czerwca bieżącego roku. To niezwykle ważna inwestycja dla rozwijającej się miejscowości jaką jest niewątpliwie Skórka. Dzięki inwestycji powierzchnia użytkowa przedszkola zwiększy się o 100 m2. Przedszkolaki zyskają kolejną w pełni wyposażoną salę. Rozbudowa sprawi że jeszcze większa liczba dzieci będzie miała możliwość nauki oraz zabawy w miejscu swego zamieszkania w komfortowych warunkach.

 

To może Cię także zainteresować:
Rozpoczęły się prace związane z poszerzeniem drogi do Ciosańca
Zakończono budowę chodnika w Skokach
Budowa wiaty integracyjnej przy Stadionie Miejskim w Krajence

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl / Paweł Brzeziński | foto: krajenka.pl

Komentarze