Ponad pół wieku razem

14.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#małżeństwo   #jubileusz   #rocznica   #złote gody   #jastrowie   

W piątek 10 stycznia Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jastrowiu Jolanta Żendel uroczyście przywitała Jubilatów obchodzących 65 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego Państwa: Zofię i Eugeniusza Siedleckich oraz obchodzących 50 rocznicę Państwa Leokadię i Adama Sutkowskich a także Grażynę i Edmunda Borowiak, by w obecności Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie Piotra Wojtiuka i Zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Jastrowiu Agnieszki Kazberuk oraz zgromadzonych gości uczcić tak ważną dla nich rocznicę.

 

Aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dokonał Burmistrz Piotr Wojtiuk wraz z życzeniami i wręczeniem upominków dla Jubilatów.


To może Cię także zainteresować:
Jubileusz 25-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Lipce
Ruszyła przebudowa ulicy Jagiellońskiej w Jastrowiu
Przyznano Nagrody Burmistrza Jastrowia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

Komentarze