Policjanci zatrzymali sprawców zniszczenia ogrodzenia

11.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #płot   #wandal   #szkoła   #krajenka   

Policjanci Komisariatu Policji w Krajence ustalili tożsamość sprawców, którzy kilkanaście dni temu zniszczyli 40 metrów ogrodzenia przy Szkoły Podstawowej w Krajence. Straty jakie poniósł Urząd Gminy i Miasta w Krajence sięgają trzech tysięcy złotych. Wandali czekają surowe konsekwencje prawne.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Krajence przyjęli zawiadomienie o tym, że nieznani sprawcy uszkodzili elementy ogrodzenia przy Szkole Podstawowej w Krajence na długości 40 metrów, czyniąc go całkowicie niezdatnym do użytku. Straty zostały oszacowane na trzy tysiące złotych. Do aktu wandalizmu doszło 19 stycznia br. 

W związku ze zgłoszeniem policjanci Zespołu Kryminalnego natychmiast zajęli się wyjaśnieniem okoliczności i ustaleniem sprawców zniszczenia mienia. Skrupulatna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia dopowiedzianych za akt wandalizmu. 

5 lutego br. mundurowi zatrzymali sprawców zniszczenia, okazali się nimi dwaj mieszkańcy Krajenki w wieku 20 i 21 lat. Usłyszeli już zarzuty. Mężczyźni przyznali się do zniszczenia płotu. Przyznali, że kopiąc i skacząc dokonali zniszczenia płotu z siatki praktycznie na całej jego długości. Nie byli wstanie wytłumaczyć swojego nagannego zachowania. Za zniszczenie mienia polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów pod Krajenką
Ucieczkę zakończyła na budynku
"Szkoda Ciebie na takie patoklimaty!"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze