Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem

24.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zatrzymany   #włamanie   #kradzież   #krajenka   

Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Krajence zatrzymali trzech sprawców kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego w Głubczynie. Policjanci w całości odzyskali skradzione mienie. Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło 13 stycznia br. w Głubczynie. Sprawcy przy użyciu deski wyłamali górne poszycie dachu blaszanego garażu, następnie ich łupem padły komplety kół i opon, aluminiowa taczka, dwie szpule 50-metrowych przewodów elektrycznych, narzędzia ogrodowe i budowlane. Straty jakie spowodowali przekroczyły pięć tysięcy złotych. 

Po uzyskaniu informacji o zdarzeniu działania krajeńskich kryminalnych skupione były na ustaleniu i zatrzymaniu sprawców przestępstwa. Intensywna praca kryminalnych oraz informacja przekazana przez dzielnicowego bardzo szybko przyniosła rezultaty. Policjanci ustalili tożsamość trzech sprawców, którymi okazali się być mieszkańcy Annopola i Pieczynka w wieku od 20 do 34 lat. 

14 stycznia br. policjanci zatrzymali włamywaczy, mężczyźni natychmiast trafili do policyjnego aresztu. W toku dalszych czynności podczas przeszukania miejsc ich zamieszkania policjanci ujawnili i zabezpieczyli całość skradzionego mienia. 

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie sprawcom zarzutów dokonania kradzieży z włamaniem. Nie kwestionowali swojej winy. Grozi im za to do 10 lat pozbawienia wolności.


To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów pod Krajenką
Ucieczkę zakończyła na budynku
"Szkoda Ciebie na takie patoklimaty!"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze