Policjanci zabezpieczyli ponad dwa tysiące porcji narkotyków

24.04.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #złotów   

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zabezpieczyli ponad 2 tysiące porcji marihuany, haszyszu oraz blisko 200 tabletek extasy. Zatrzymano trzy osoby, które usłyszały zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

31 marca br. około godziny 02:00 na terenie Złotowa trakcie czynności służbowych policjanci Wydziału Prewencji zauważyli młodego mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać i rozglądać na boki, upewniając się czy policyjny radiowóz jedzie za nim. W związku z tym policjanci postanowili sprawdzić powody takiego zachowania. Sytuacja wyjaśniła się bardzo szybko, w trakcie legitymowania mężczyzny policjanci ujawnili u 19- latka mieszkańca Złotowa 4 woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego w postaci marihuany, 2 woreczki strunowe z zawartością haszyszu oraz tabletki extasy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Policji, gdzie podczas przeszukania ujawniono kolejny woreczek strunowy z zawartością marihuany.

Policjanci ujawnili u mężczyzny łącznie marihuanę w ilości ponad 1050 porcji, kilkanaście porcji haszyszu oraz 14 sztuk tabletek extasy.

Jak się okazało zatrzymanie mężczyzny było początkiem wytężonej pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego. W ciągu kolejnych godzin zatrzymano dwie kolejne osoby. W miejscu zamieszkania drugiego mężczyzny 18- letniego mieszkańca Złotowa, policjanci ujawnili ponad 170 tabletek extasy i ponad 1050 porcji marihuany. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 25- letniej kobiety policjanci ujawnili i zabezpieczyli marihuanę w ilości ponad 70 porcji.

Łącznie policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 2 tysiące porcji marihuany i haszyszu oraz blisko 200 tabletek extasy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów posiadania i udzielania narkotyków wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wobec trzech osób zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

 

To może Cię także zainteresować:
Sklepowy złodziej zatrzymany na kradzieży
Majówka 2018 bez wypadków drogowych
Złotów: Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze