Policjanci zabezpieczyli ponad 60 gramów amfetaminy

30.07.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zatrzymany   #narkotyki   #złotów   

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. W jego pokoju funkcjonariusze znaleźli ponad 60 gramów amfetaminy. Pod nadzorem miejscowej prokuratury policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tej sprawy. Za posiadanie substancji psychotropowej mieszkańcowi Złotowa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki ustalili, że 27-letni mieszkaniec Złotowa może posiadać narkotyki. Ustalenia potwierdziły się podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez mężczyznę. Policjanci w jednym z pokoi znaleźli worek z białym proszkiem. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina. W sumie mężczyzna posiadał ponad 60 gramów narkotyku, co stanowi ponad sto porcji dilerskich. Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Złotowie policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tej sprawy. Środki psychotropowe trafiły do policyjnego depozytu. 25 lipca br. 27-latek usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej. Mieszkaniec Złotowa nie kwestionował swojej winy. Zabezpieczona zakazana substancja trafi do laboratorium, gdzie zostanie poddana specjalistycznej analizie.

Zgodnie z ustawą za posiadanie substancji psychotropowej grozi mężczyźnie kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Zderzanie osobówki z jednośladem przed Krajenką
Złotów: Złotowska biesiada ze smakiem
Policjanci pomogli w działaniach i zapobiegli pożarowi lasu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze