Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń

07.07.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #tytoń   #akcyza   #zatrzymany   #jastrowie   

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu zabezpieczyli ponad 14 kg nielegalnego tytoniu, który znajdował się w pomieszczeniach zajmowanych przez mieszkankę gminy Jastrowie. 54-letnia kobieta odpowie teraz za popełnione przestępstwo skarbowe.

 

Funkcjonariusze pracujący w Zespole Kryminalnym Komisariatu Policji w Jastrowiu na podstawie zebranych informacji ustalili, że na terenie jednej z prywatnych posesji w gminie Jastrowie może znajdować się tytoń bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Wszystko się potwierdziło, gdy policjanci weszli na teren wytypowanej posesji. W trakcie przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli worki foliowe wypełnione tytoniem bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 14 kg tytoniu. Mieszkanka gminy Jastrowie naraziła Skarb Państwa na straty w kwocie ponad 11.000 złotych.

Teraz 54-letnia mieszkanka gminy Jastrowie odpowie za popełnione przestępstwo z kodeksu karno-skarbowego. Grozi jej kara grzywny łącznie z karą pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Zlekceważyli przepisy - stracili prawo jazdy
Jastrowski MOW ma swojego patrona
Literacki show w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze