Policjanci spełnili marzenie chorego 17-latka z Okonka

26.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #marzenie   #okonek   

Klaudiusz choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Mimo tak młodego wieku jest bardzo mądrym chłopcem. Ma szeroki zakres zainteresowań, choć najbardziej pasjonują go jednostki antyterrorystyczne. Wczoraj policjanci ze złotowskiej komendy zrobili 17-latkowi niespodziankę i odwiedzili go w domu.

 

Na zaproszenie ojca 17-latka, policjanci pojechali wczoraj spełnić jedno z wielu marzeń chorego chłopca z Okonka. Klaudiusz zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Chłopiec nie wiedział o wizycie mundurowych, był zaskoczony i bardzo szczęśliwy. Mimo choroby z jego twarzy nie schodził ani na chwilę uśmiech. To co najbardziej go interesuje, to siły specjalne policji. Dlatego, jak sam mówi, najbardziej lubi bawić się z tatą w "strzelanki". Aby przybliżyć chłopcu pracę w policyjnym mundurze, na spotkanie z nim pojechali dzielnicowi i policjanci z Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii złotowskiej jednostki. Klaudiusz mógł przymierzyć policyjną czapkę oraz przyjrzeć się bliżej wyposażeniu, jakie noszą ze sobą mundurowi. Funkcjonariusze postanowili już teraz spełnić jedno z jego marzeń. Chłopiec otrzymał policyjną odznakę i prawdziwą policyjną czapkę służbową. Klaudiusz został zaproszony na kolejne spotkanie do komendy. Gdy tylko poczuje się lepiej, będzie mógł z bliska przyjrzeć się pracy policjantów.


To może Cię także zainteresować:
Mogło dojść do tragedii - w porę interweniowali policjanci
Spotkanie samorządowców z komendantem policji
Zatrzymano poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze