Policjanci na podium

20.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #sport   #bieg   #złotów   

Post. Monika Kapera i post. Rafał Stachowski – policjanci Wydziału Prewencji złotowskiej komendy zajęli pierwsze i drugie miejsce w XV Ogólnopolskim Biegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji.

 

W XV Ogólnopolskim Biegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji uczestniczyło ponad 160 zawodników. Policję reprezentowało 22 funkcjonariuszy.

Patronat honorowy nad biegiem objęli: Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Minister Obrony Narodowej, Minister Sprawiedliwości, Komendant Główny Policji oraz Marszałek Województwa Opolskiego. Współorganizatorami biegu była Komenda Główna Policji oraz Komenda Wojewódzka Policji w Opolu.  

Na starcie biegu stanęło ponad 160 zawodników - policjantów, wojskowych, strażaków, funkcjonariuszy Straży Granicznej i innych służb mundurowych. Mieli do pokonania 10-kilometrową trasę, na którą złożyły się cztery pętle po ulicach zdrojowej części Głuchołaz z ostrymi podbiegami. Uczestników przywitał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu – nadkom. Jacek Kozłowski.

Najszybszą zawodniczką została post. Monika Kapera z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Drugie miejsce zdobyła Anna Ficner, natomiast trzecie miejsce przypadło Katarzynie Żegleń z Komendy Powiatowej Policji w Lubrzy.

Pierwsze trzy miejsca w kategorii mężczyzn zdobyli funkcjonariusze Policji. Zwycięzcą biegu okazał się sierż. Łukasz Oślizło z KMP w Katowicach, na miejscu drugim uplasował się post. Rafał Stachowski z KPP w Złotowie, zaś trzecie miejsce przypadło Łukaszowi Hildebrandowi ze śląskiej policji.

 

To może Cię także zainteresować:
II Złoty Bieg w ramach 26. Finału WOŚP
Odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci podsumowali 2017 rok

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / KGP/KWP Opole/IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze