Podpisano umowę na stację uzdatniania wody w Skórce

12.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#umowa   #uzdatnianie wody   #woda   #skórka   #krajenka   

We wtorek, 11 lipca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego doszło do podpisania umowy dotyczącej przyznania gminie dofinansowania inwestycji pt.: „Przebudowa i rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Skórka”.

 

Umowę podpisali: wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski i burmistrz gminy i miasta Krajenka Stefan Kitela przy kontrasygnacie skarbnika gminy Łucji Kośmider, w obecności zastępcy dyrektora departamentu PROW Konrada Wojciechowskiego oraz starosty złotowskiego Ryszarda Goławskiego.

Zadanie mieści się w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”. Całkowity koszt inwestycji wyniesie ok. 1 milion 910 tys. zł, a dofinansowanie: ok. 944 tys. zł. Zadanie będzie realizowane w ciągu dwóch lat i zakończy się w roku 2018.

 

To może Cię także zainteresować:
Jechał ponad 100 km/h - stracił uprawnienia do kierowania
Strażacy podsumowali 2017 rok
Bal karnawałowy w Publicznej Szkole Podstawowej w Krajence

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl | foto: krajenka.pl

Komentarze