Podpisano umowę na budowę sali wiejskiej w Głubczynie

27.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#budowa   #sala wiejska   #umowa   #inwestycja   #głubczyn   #krajenka   

25.02.2019r. w Urzędzie Gminy i Miasta Krajenka podpisana została umowa na realizację zadania pod nazwą „Budowa sali wiejskiej w miejscowości Głubczyn, gmina Krajenka”. Wykonawcy zadania wyłonionemu w drodze przetargu, którym jest firma Art-Bulding Artur Żak ze Złotowa przekazany został również plac budowy. Prace budowlane rozpoczną się już w najbliższych dniach.

 

Na realizację w/w inwestycji, której koszt wyniesie 959 000,00 zł Gmina i Miasto Krajenka pozyskała dofinansowanie w wysokości 500 000,00 zł, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ze środków przewidzianych na wsparcie "Inwestycji w obiekty pełniące funkcje kulturalne". Wniosek Gminy Krajenka jest jednym z 35, które otrzymały wsparcie w konkursie przy całkowitej liczbie 87 złożonych wniosków. Do podpisania umowy w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu doszło w październiku ubiegłego roku. 

Termin realizacji inwestycji – 30 sierpnia 2019r.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek dwóch osobówek na trasie do Piły
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych gotowy do pracy
Ekologiczna bomba odkryta w trakcie prac budowlanych

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl | foto: krajenka.pl

Komentarze