Podpisano umowę na budowa szatni w Rudnej

29.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #szatnia   #umowa   #dofinansowanie   #złotów   

W dniu 25.10.2019 r. w Urzędzie Gminy Złotów doszło do podpisana umowy w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie pomocy finansowej w ramach programu „Szatnia na medal” dla inwestycji „Budowa szatni – budowa budynku sanitarno-gospodarczego w Rudnej”.

 

Kwota wsparcia to 94 700 zł. Całość zadania to wartość około 230 000 tys. zł. Z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego umowę parafował Pan Jacek Bogusławski - członek zarządu województwa. W imieniu samorządu gminnego podpisy złożyli: wójt Piotr Lach oraz skarbnik Pani Emilia Konopińska-Nochowicz. Szatnia będzie istotnym uzupełnieniem terenu rekreacyjnego położonego w sąsiedztwie boiska sportowego w Rudnej.


To może Cię także zainteresować:
Tragedia na drodze
Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego odbędzie się w Złotowie
360 tys. zł na Klub Senior+

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: gminazlotow.pl

Komentarze