Podpisanie umowy na modernizację

03.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#umowa   #modernizacja   #ulica   #jastrowie   

W dniu 31 lipca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Burmistrz Piotr Wojtiuk i Skarbnik Gminy i Miasta Jastrowie Teresa Czyżewska podpisali umowę związaną z realizacją operacji "Usprawnienie infrastruktury drogowej w zakresie włączenia społecznego poprzez modernizację dróg gminnych".

 

Inwestycja dotyczy modernizacji dróg gminnych części ul. Jagiellońskiej i Kolejowej wraz z dojazdem do nowo wybudowanego Budynku Usług Społecznych. Modernizacja pozwoli na ułatwienie komunikacji (dojścia i dojazdu) do budynku w którym świadczone są usługi społeczne.

Całkowity koszt inwestycji to 120 111,68 zł a kwota dofinansowania stanowi 63,63 % kosztów kwalifikowanych operacji czyli 76 427 zł.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci podsumowali 2017 rok
Zatrzymano dwóch sprawców kradzieży z włamaniem
Sesja Rady Miejskiej w Jastrowiu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / Piotr Wojtiuk Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie | foto: jastrowie.pl

Komentarze