Po 12 latach służby pożegnał się z KPP w Złotowie

01.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #złotów   

Z Komendą Powiatową Policji w Złotowie po 12 latach służby uroczyście pożegnał się asp. Rafał Wałęsa - asystent Wydziału Ruchu Drogowego, który przechodzi do innej jednostki Policji i rozpoczyna nowy etap drogi zawodowej.

 

27 lutego br. ostatni dzień służby w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie spędził asp. Rafał Wałęsa - asystent Wydziału Ruchu Drogowego, którego w sali konferencyjnej uroczyście pożegnali Komendanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie mł. insp. Robert Chwedczyk i nadkom. Marcin Kowalski, oraz policjanci i pracownicy złotowskiej jednostki. Komendant Powiatowy Policji w Złotowie dziękując za wiele lat współpracy, życzył dalszych sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności i wręczył asp. Rafałowi Wałęsie pamiątkowy upominek.

Odchodzący po 12 latach służby pełnionej na różnych stanowiskach w Wydziale Ruchu Drogowego asp. Rafał Wałęsa, również podziękował wszystkim za wspólne lata pracy, dobrą atmosferę i życzliwość.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń
Rozpoczęły się żniwa, rozpoczęły się pożary pól
Pięknieje Wielkopolska Wieś. Umowy na dofinansowanie podpisane

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl / IW | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze