Pili razem alkohol, potem go okradła

07.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kradzież   #alkohol   #jastrowie   

Najpierw pili razem alkohol, kiedy tylko pokrzywdzony zasnął, kobieta ukradła należące do niego telefony komórkowe oraz pieniądze. We wtorkowe popołudnie 38-letnia kobieta została zatrzymana przez policjantów z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu. Kobieta po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W trakcie wykonywania obowiązków służbowych na terenie Jastrowia policjanci uzyskali informację, że 4 lipca br. doszło do kradzieży na szkodę jednego z mieszkańców Jastrowia. Funkcjonariusze zaczęli ustalać szczegóły tego zdarzenia i bardzo szybko dotarli do niczego nieświadomego mieszkańca Jastrowia. W rozmowie z mężczyzną, który dopiero od policjantów dowiedział się, że został okradziony ustalono szczegóły zdarzenia. Pokrzywdzony wyjaśnił, że zakupił alkohol i zaprosił do swojego mieszkania znaną mu z widzenia kobietę. Następnie wspólnie spożyli zakupiony wcześniej alkohol. Mężczyzna postanowił się zdrzemnąć. Obudzili go dopiero policjanci informując, że dokonano przestępstwa na jego szkodę. Funkcjonariusze natychmiast po uzyskaniu od mieszkańca Jastrowia rysopisu kobiety rozpoczęli poszukiwania sprawczyni kradzieży. Kilkadziesiąt minut później funkcjonariusze przy ulicy Konopnickiej zauważyli kobietę, która była ubrana dokładnie tak jak podawał pokrzywdzony. Policjanci postanowili sprawdzić zawartość torebki 38-latki. W trakcie kontroli kryminalni znaleźli utracone telefony oraz pieniądze. Wszystkie odzyskane przedmioty wróciły do właściciela.38-letnia kobieta została zatrzymana. Ponieważ badanie alkomatem wykazało, że kobieta jest nietrzeźwa, została ona przewieziona do Izby Wytrzeźwień w Pile. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Kolejny wypadek na drodze krajowej
Zabezpieczono alkohol i wyroby tytoniowe bez akcyzy
Tragiczny w skutkach wypadek na DK nr 11

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze