Pięć lat Browaru Poziomka

07.05.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #zakrzewo   

Uroczystości związane z rocznicą powstania lokalnego browaru składały się z dwóch istotnych wydarzeń. Pierwszego maja odbyła się część oficjalna, podczas której władze samorządowe - starosta Ryszard Goławski wraz z wójtem Henrykiem Dobrosielskim, a także zaproszeni przedsiębiorcy, znajomi, przyjaciele właścicieli, klienci browaru złożyli podziękowania i gratulacje państwu Kanurskim.

 

Na przybyłych na uroczystość 5-lecia Browaru Poziomka gości czekał pyszny poczęstunek a także możliwość degustacji świeżo warzonego Kujańskiego Jokera w kilku odsłonach. Oprawę artystyczną zapewniły Justyna Fidler i Nicole Kulesza, po koncercie zaś odbyła się wspólna zabawa którą prowadził Dawid Krzyk.

Drugiego dnia obchodów koncertowali Boogie Boys w powiększonym składzie. Goście imprezy bawili się wyśmienicie.

 

To może Cię także zainteresować:
Pożar budynków produkcyjno - magazynowych w Zakrzewie
Ruszyła budowa chodnika w Czernicach
Pożar budynku w Czernicach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl / foto: zakrzewo.org.pl

Komentarze