Otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego w Sypniewie

15.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #otwarcie   #boisko   #orlik   #sypniewo   #jastrowie   

13 listopada 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Sypniewie odbyła się uroczystość otwarcia boiska Orlik. W uroczystości udział wzięli: Poseł na Sejm RP Grzegorz Piechowiak, przedstawiciel Posła na Sejm RP Błażeja Pardy, przedstawiciel Delegatury Kuratorium Oświaty w Pile, Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk, Zastępca Burmistrza Jerzy Klimczak, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kurzyna oraz Radni Rady Miejskiej w Jastrowiu, Proboszcz miejscowej Parafii ks. Mariusz Bąk, Sołtysi, Dyrektorzy, Prezesi i Kierownicy zakładów pracy z terenu Gminy i Miasta Jastrowie oraz społeczność szkoły.

 

Przecięcie wstęgi poprzedził program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły i wystąpienia zaproszonych gości. Ta część otwarcia boiska była również okazją do prezentacji dużego dorobku sportowego uczniów oraz wręczenia nagród.

Boisko Orlik wyposażone jest w bieżnię, skocznię w dal, boisko do piłki nożnej, siatkowej piłki plażowej oraz boisko do piłki koszykowej (Streetball).

 

To może Cię także zainteresować:
Gala Sportu 2017 w Jastrowiu
Pożar budynku mieszkalnego w Nadarzycach
Biało-Czerwoni poznali rywali w Lidze Narodów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / SPRiT | foto: jastrowie.pl

Komentarze