Otwarcie budynku Centrum Usług Społecznych

06.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#otwarcie   #budynek   #jastrowie   

26 października odbyło się oficjalne otwarcie budynku Centrum Usług Społecznych, które mieści się przy ulicy Kolejowej 5 w Jastrowiu.

 

W uroczystości udział wzięli przedstawiciel posła na Sejm Grzegorza Piechowiaka, radni Rady Miejskiej z przewodniczącym Piotrem Kurzyną, władze Gminy i Miasta Jastrowie z Burmistrzem Piotrem Wojtiukiem, księża parafii jastrowskich, dyrektorzy zakładów pracy, rodzice, uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jastrowiu.

Podczas uroczystości głos zabrali zaproszeni goście, natomiast WTZ Jastrowie przedstawił prezentację z budowy budynku. Poświęcenia budynku dokonał ks. Andrzej Wachowicz. Na koniec był toast i słodki poczęstunek.

 

To może Cię także zainteresować:
Pożar budynku na terenie byłego lotniska
Pożar budynku mieszkalnego w Nadarzycach
Spotkanie Noworoczne Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: jastrowie.pl / Kierownik WTZ Agata Skoczek | foto: jastrowie.pl

Komentarze