Oddział z nowoczesnym alkomatem

27.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szpital   #zdrowie   #pacjent   #alkomat   #złotów   

Burmistrz Złotowa, Adam Pulit, przekazał we wtorek, 21 maja, dla Pani Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, Joanny Harbuzińskiej-Turek, alkomat ALCOBLOW. To nowoczesne, bezustnikowe, elektrochemiczne urządzenie będzie wykorzystywane do badań pacjentów na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat trafi na Odział Terapii Uzależnień w Piecewie.

 

Zakup został sfinansowany z budżetu przeznaczonego na realizację Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jego koszt to 1369 zł. 

Podstawowym warunkiem przyjęcia na terpię jest przybycie na Oddział w stanie pełnej abstynencji. Alkomat pomoże zweryfikować ten stan i ułatwi pracę Oddziału.


To może Cię także zainteresować:
Licealiści szkolili się na strzelnicy
Wyróżnienia dla Złotowa
Złotów Gminą na 5!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.pl

Komentarze