Odcinek drogi powiatowej po przebudowie

05.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #inwestycja   #przebudowa   #krajenka   

Na mierzącym kilometr odcinku drogi powiatowej nr 1056P pomiędzy Śmiardowem Krajeńskim a Podróżną pojawiła się nowa nawierzchnia. Podpisana niecały miesiąc temu w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Krajenka umowa została tym samym zrealizowana.

 

Nową nakładkę asfaltową za kwotę 110 tys. zł wykonało przedsiębiorstwo El-Kajo Sp. z o.o. z Bydgoszczy. Zadanie stanowiło dokończenie zrealizowanej w roku 2017 inwestycji na odcinku Paruszka-Dolnik-Głubczyn-Augustowo-Śmiardowo Krajeńskie. Przebudowa drogi nie doszłaby do skutku gdyby nie ścisła współpraca Gminy i Miasta Krajenka z Powiatem Złotowskim oraz wsparcie i przychylność Radnych Powiatowych z terenu Gminy i Miasta Krajenka.


To może Cię także zainteresować:
Inwestycja w Lipce oddana do użytku
Sala wiejska w Śmiardowie Złotowskim pnie się do góry
Dachowanie w Tarnówczynie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl / Paweł Brzeziński

Komentarze