O drogach z władzami powiatowymi

09.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #chodnik   #inwestycja   #zakrzewo   

Powstanie chodnik łączący Czernice z Głomskiem, będzie szerszy dojazd do Drożysk Wielkich, nowa asfaltowa droga oraz remont chodnika w Starej Wiśniewce

 

W czasie spotkania władz samorządowych gminy i powiatu, w których udział brali wójt Marek Buława, skarbnik Damian Czajka, starosta Ryszard Goławski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Mirosław Jaskólski oraz radny powiatowy Michał Falba, dyskutowano przede wszystkim na temat remontów i inwestycji infrastrukturalnych. Udało się osiągnąć porozumienie i ustalono harmonogram prac na drogach znajdujących się w zarządzie PZD a położonych na terenie gminy Zakrzewo.

Wkrótce rozpoczną się prace remontowe w Starej Wiśniewce, gdzie naprawiony będzie chodnik położony przy drodze powiatowej wiodącej w stronę bloków. Przekazano również bardzo dobre informacje dla mieszkańców Czernic i Głomska, ponieważ w tym roku wybudowany zostanie nowy chodnik, który będzie miał 1,5 km długości i połączy obie te miejscowości. Poprawi się bezpieczeństwo i komfort przemieszczania się pomiędzy Zakrzewem a Drożyskami Wielkimi. Począwszy od ulicy Janiny Kłopockiej do pierwszego skrzyżowania na terenie Drożysk zostanie poszerzona droga, zaś na dalszym odcinku zostanie wylany asfaltowy dywanik.


To może Cię także zainteresować:
Inwestycja w Lipce oddana do użytku
Sala wiejska w Śmiardowie Złotowskim pnie się do góry
Odcinek drogi powiatowej po przebudowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl

Komentarze