Nocny pożar budynku mieszkalnego w Złotowie

09.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #ogień   #złotów   

6 stycznia 2019r. przed godziną 05.00 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków mieszkalnych w Złotowie przy ul. Aleja Piasta.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano niezwłocznie zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej oraz trzy jednostki ochotniczych straży pożarnych. 

Po dojeździe potwierdzono pożar w jednym z pomieszczeń na parterze, podjęto niezwłocznie działania gaśnicze równocześnie przeprowadzając ewakuację trzech osób przy wykorzystaniu drabiny przystawnej z balkonu budynku. Osoby te wcześniej już ewakuowały się na balkon z powodu silnego zadymienia wewnątrz obiektu uniemożliwiającego samodzielne wydostanie się wewnętrzną klatką schodową. 

W toku prowadzonych działań pożar został ograniczony i ugaszony a w samym zdarzeniu nie odnotowano osób poszkodowanych. 

W działaniach zaangażowane były trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej w tym grupa operacyjna komendanta powiatowego oraz jednostki OSP Blękwit, OSP Święta i OSP Radawnica wsparte patrolem Policji.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na drodze krajowej w okolicach Lędyczka
Pożar budynku przy trasie kolejowej Złotów-Zakrzewo
Straż ćwiczyła w Kujanie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Złotowie / Opracował: kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia: KP PSP Złotów

Komentarze