Na ryby z przewodniczącą

12.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wędkarz   #ryba   #złotów   

Wrzesień to czas, w którym rokrocznie rozgrywane są Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu Złotowskiego. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 45 uczestników (15 zespołów). Wędkarze spotkali się na zbiorniku Grudna-Biskupice na rzece Gwdzie.

 

Komu sprzyjało szczęście?

W klasyfikacji indywidualnej w sektorze A triumfował Paweł Kuczyński, drugi był Leszek Wojtasik, a trzeci – Zdzisław Korzeniowski.

W sektorze B po zwycięstwo sięgnął Sebastian Korzeniowski. Pozycja druga należała do Janusza Noworolskiego, najlepszą trójkę zamknął zaś Stanisław Małaczek.

Sektor C to Rafał Chodor z jedynką. Drugie miejsce wywalczył Waldemar Kobryń, a trzecie – Mieczysław Kubiński.

Zwycięzcom przekazano czeki o wartości 200 zł, zdobywcom drugich miejsc – o wartości 150 zł, a zdobywcom trzecich miejsc – o wartości 100 zł.

Największą rybę zawodów (leszcza – 28 cm) wyłowił Dariusz Skubida. Wędkarz wrócił do domu z pucharem i czekiem na kwotę 150 zł.

W klasyfikacji drużynowej fortuna (jak w 2016) sprzyjała ekipie „ROL-MET” z Okonka, która zajmując pierwsze miejsce zapewniła sobie czek o wartości 300 zł i miano współorganizatora przyszłorocznej edycji zawodów.

Drugą lokatę i 200 zł wywalczył, a raczej „wyłowił”, zespół reprezentujący gminę Złotów (200 zł), a trzecią – Unimetal (100 zł).

Wszyscy wymienieni otrzymali również okazałe puchary.

Nagrody ufundowano ze środków przekazanych przez Zarząd Powiatu Złotowskiego oraz z wpisowego. Organizację zawodów tradycyjnie wsparł Unimetal.

Zawody przygotowali: Rada Powiatu Złotowskiego oraz ubiegłoroczny zwycięzca w klasyfikacji drużynowej - zespół "ROL-MET" z Okonka.

 

To może Cię także zainteresować:
II Złoty Bieg w ramach 26. Finału WOŚP
Policjanci podsumowali 2017 rok
Spotkanie emerytów i rencistów pożarnictwa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska | foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze