Kradł towar z firmy dla której pracował

08.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kierowca   #magazyn   #firma   #kradzież   #jastrowie   

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali 35-latka, który wykonując usługi transportowe na rzecz jednego z magazynów zlokalizowanego na terenie powiatu złotowskiego sukcesywnie go okradał. Ustalenia policjantów pozwoliły odzyskać mienie o wartości blisko 6 tysięcy złotych. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci służby kryminalnej jastrowskiego komisariatu podczas wykonywania swoich codziennych zadań uzyskali informację o mężczyźnie, który może okradać jedną z miejscowych firm. Policjanci natychmiast podjęli odpowiednie czynności, aby sprawdzić te sygnały. Na terenie firmy zatrzymali do kontroli samochód, którym miały być wywożone skradzione towary. Po przeszukaniu ładunku szybko okazało się, że 35-latek ukrył w pojeździe skradzione produkty spożywcze, wyroby chemiczne oraz kosmetyki znanych marek. Nieuczciwy kierowca wielokrotnie od początku stycznia br. do chwili zatrzymania w samochodzie służbowym wywoził mienie na szkodę firmy dla której świadczył usługi. Skradziony towar został zabezpieczony, a kierowca zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia mundurowi w domu 35-latka znaleźli inne skradzione produkty. Łączna wartość strat dla firmy została określona na blisko 6 tys. zł. Wykonane w sprawie czynności dochodzeniowo-śledcze doprowadziły do przedstawienia zatrzymanemu zarzutów kradzieży. Za ten czyn grozi mu nawet pięć lat pozbawienia wolności.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek dwóch osobówek na trasie do Piły
Złodziejski kwartet zatrzymany
Młodzież przystąpiła do rywalizacji

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow.policja.gov.pl | foto: zlotow.policja.gov.pl

Komentarze