Kolejne laptopy przekazane do szkoły

05.08.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #laptop   #nauczanie zdalne   #dofinansowanie   #zakrzewo   

Gmina Zakrzewo w drugiej edycji projektu „Zdalna Szkoła+” pozyskała na zakup laptopów i tabletów kwotę 54 919 ,68 zł. Dzięki temu już po raz drugi w ciągu kilku miesięcy gminne szkoły zostaną doposażone w wysokiej klasy sprzęt komputerowy, który umożliwi, w miarę potrzeby, sprawne prowadzenie zdalnych zajęć.

 

31 lipca br. wójt Marek Buława przekazał pierwszą partię 13 sztuk komputerów do Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie. Pozostały zakupiony sprzęt trafi do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wiśniewce.

Projekt “Zdalna szkoła+” to kolejny program pozwalający pozyskać środki na wyposażenie szkół w sprzęt konieczny do prowadzenia zdalnych lekcji. Druga edycja ma na celu wsparcie szkół, a pośrednio uczniów, w tym zwłaszcza uczniów z rodzin wielodzietnych (powyżej trójki dzieci).Działanie to jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.


To może Cię także zainteresować:
Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego odbędzie się w Złotowie
Sala wiejska w Śmiardowie Złotowskim pnie się do góry
360 tys. zł na Klub Senior+

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl

Komentarze