Kolejna akcja poszukiwawcza

11.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #poszukiwania   #noc   #las   #lipka   

W dniu 7 sierpnia 2017r. w godzinach nocnych w okolicach miejscowości Łąkie, prowadzona była akcja poszukiwawcza związana ze wsparciem prowadzonych działań przez służby Policji, w związku z zaginięciem 21- letniego mężczyzny, który prawdopodobnie na skutek osobistych pobudek oddalił się z miejsca zamieszkania, co zaniepokoiło pozostałą rodzinę.

 

Pierwsze działania podejmowane już po północy przez Policję okazały się nieskuteczne w związku z powyższym w ramach współdziałania służb na teren akcji zadysponowano sześć jednostek OSP oraz zastęp PSP ze złotowskiej JRG, dodatkowo Policja skierowała do działań psa tropiącego wraz z przewodnikiem. Łącznie do działań zadysponowano 40 strażaków wyposażonych m.in. w dwie kamery termowizyjne. Prowadzona do godziny szóstej rano akcja nie przyniosła wyników, mężczyzna nie został odnaleziony, w związku z czym dalsze działania o charakterze operacyjnym kontynuuje Policja.

Była to już kolejna w bieżącym roku akcja poszukiwawcza prowadzona na terenie powiatu, która wymagała koordynacji działań różnych służb w przypadku rozległego terenu działań i skierowania większych sił i środków.

Dodatkowo należy nadmienić, że osoba poszukiwana odnalazła się w dniu 7 sierpnia ok. godz. 11 w okolicach m. Łąkie, nie odnosząc obrażeń.

 

To może Cię także zainteresować:
Odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci podsumowali 2017 rok
Spotkanie emerytów i rencistów pożarnictwa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pspzlotow.fundata.pl / Sporządził: mł. kpt. Krzysztof Olczak Zdjęcia: KP PSP w Złotowie

Komentarze