KGW Osowiec u Prezydenta

27.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#koło gospodyń wiejskich   #osowiec   #zakrzewo   #prezydent   #belweder   #warszawa   

Koło Gospodyń Wiejskich z Osowca, jako jedno z zaledwie pięciu kół z całego kraju, miało zaszczyt gościć w Belwederze. Wizyta członków KGW Osowiec była jednym z elementów konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”.

 

Głównym celem tych spotkań było przekazanie informacji o aktualnych działaniach i programach pomocowych oferowanych przez rząd mieszkańcom obszarów wiejskich oraz inicjatywach prezydenckich jak również stworzenie okazji do dyskusji z samorządowcami na temat lepszego rozwoju wsi i dialogu o problemach polskiego rolnictwa. W przedsięwzięcie zaangażowało się trzynaście ministerstw oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

- Naszymi pierogami poczęstowałyśmy m. in. Prezydenta Andrzeja Dudę, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Andżelikę Możdżanowską sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz wiele innych osobistości. Wyróżnienie wśród pięciu kół gospodyń z całej Polski było dla nas bardzo emocjonujące i daje jeszcze więcej motywacji do rozwijania skrzydeł – relacjonują członkowie KGW Osowiec, którzy składają serdecznie podziękowania zarządowi i całemu stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania "Krajna Złotowska".


To może Cię także zainteresować:
W Zakrzewie powstaje szatnia na medal
Pożar kotłowni i dachu przy zakładzie produkcyjnym
Rodzinnie i profilaktycznie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zakrzewo.org.pl / Fot. KGW Osowiec, Polska Smakuje

Komentarze