Jubileusz 25-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Lipce

09.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#jubileusz   #orkiestra   #koncert   #lipka   

Już 25 lat działa Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Lipce pod batutą Mariana Kukowskiego kapelmistrza orkiestry.

 

Jubileuszowe uroczystości odbyły się w sobotę 1 lutego 2020 r. w sali GOK w Lipce, a rozpoczęły się wspaniałym koncertem orkiestry, w trakcie którego można było usłyszeć muzykę poważna, rozrywkową, a także filmową. 

Pan Marian Kukowski wraz z orkiestrą otrzymali gromkie brawa, a następnie w ust zaproszonych gości usłyszeli słowa uznania, gratulacje i podziękowania za swoją, tak wyjątkową działalność muzyczną oraz życzenia kolejnych 25 lat istnienia. 

Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko podziękował Panu Marianowi i orkiestrantom za to, że swoją muzyką uświetniają ważne uroczystości i wydarzenia w Gminie Lipka oraz wręczył pamiątkowy grawerton z życzeniami oraz czek finansowy.


To może Cię także zainteresować:
Inwestycja w Lipce oddana do użytku
Zderzenie dwóch aut na trasie Batorowo-Białobłocie
Mali bohaterowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: gminalipka.pl | AP

Komentarze