Jednogłośne absolutorium dla burmistrza Stefana Kiteli

07.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sesja   #rada miejska   #burmistrz   #absolutorium   #krajenka   

Radni Rady Miejskiej w Krajence jednogłośnie udzielili burmistrzowi Stefanowi Kiteli absolutorium za 2018 rok.

 

27 czerwca br. w sali Krajeńskiego Ośrodka Kultury odbyła się sesja Rady Miejskiej w Krajence. Jednym z jej głównych punktów było udzielenie absolutorium burmistrzowi Stefanowi Kiteli. 

Burmistrz Stefan Kitela podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę.

- Jestem zaszczycony uzyskaniem jednogłośnego wotum zaufania. Pamiętajmy, że udzielając absolutorium, oceniamy pracę nie tylko burmistrza, ale także pracę sołtysów, którym pragnę podziękować za dotychczasową, bardzo dobrą współpracę, radnym, pracownikom urzędu i jednostek podległych gminie, a także pracownikom Krajeńskiego Ośrodka Kultury. Jest to sukces nas wszystkim. Liczę na dalszą współpracę na rzecz rozwoju naszej gminy, dla dobra wszystkich jej mieszkańców – powiedział burmistrz, Stefan Kitela. 

W sesji absolutoryjnej uczestniczyła zastępca starosty powiatu złotowskiego, Małgorzata Sameć, która złożyła burmistrzowi gratulacje oraz życzenia pomyślności w dalszej pracy samorządowej. Gratulacje złożyli także radni, współpracownicy i zaproszeni goście.


To może Cię także zainteresować:
Odcinek drogi powiatowej po przebudowie
Dachowanie w Tarnówczynie
Absolutorium dla Burmistrza

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: krajenka.pl / Agnieszka Barabasz | foto: krajenka.pl

Komentarze