Jak doskonali się młodzież ZSE?

05.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #złotów   

W dniach od 26 lutego do 2 marca uczniowie klas: IV B - technik informatyk i III A - technik ekonomista uczestniczyli w zajęciach praktycznych, które odbywały się w nowoczesnych laboratoriach w Pile w ramach realizowanego projektu "Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska".

 

Młodzież mogła sprawdzić swoje umiejętności w czasie tzw. prób pracy na nowoczesnym sprzęcie informatycznym.

Uwzględniając współczesne tendencje rozwojowe rynku pracy informatycy uczyli się spawania światłowodów, projektowania i obróbki grafiki 3D w celu wydruków na drukarkach 3D oraz konfigurowania sieciowych torów transmisyjnych.

Ekonomiści natomiast testowali swoją wiedzę na programach finansowo-księgowych dostosowanych do współczesnych przepisów prawa gospodarczego i finansowego oraz poszerzali swoją wiedzę w oparciu o programy skorelowane z ekonomią.

 

To może Cię także zainteresować:
Rozpoczęły się żniwa, rozpoczęły się pożary pól
Pięknieje Wielkopolska Wieś. Umowy na dofinansowanie podpisane
Festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze