Jagódki ze Świętej z wizytą w starostwie

06.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#starostwo   #urząd   #starosta   #przedszkole   #złotów   

Starostwo Powiatowe w Złotowie odwiedzili 5 października br. przemili goście - maluchy z oddziału przedszkolnego w Świętej. W auli im. Adama Krysińskiego z przyjemnością przyjęli ich wicestarosta Daniel Sztych oraz zastępca dyrektora Wydziału Oświaty i Promocji Krzysztof Doroszuk. Pięcio- i sześciolatki przywitały się z nimi głośnym, przedszkolnym DZIEŃ-DO-BRY. Potem przyszedł czas na rozmowę, w którą wplecionych zostało wiele ciekawostek dotyczących m.in. samorządowej pracy oraz architektury budynku urzędu.

 

Był też mały sprawdzian, który dzieci zaliczyły na piątkę. Bezbłędnie i bez pomocy pań nauczycielek rozpoznały flagę Polski, Unii Europejskiej, a nawet Powiatu Złotowskiego. 

Spotkanie zakończyło się wizytą w gabinecie wicestarosty, gdzie przedszkolaki miały okazję usiąść w fotelu samorządowca. Czy komuś było w nim na tyle wygodnie, by myśleć o tego rodzaju pracy na przyszłość? Zobaczymy...

 

To może Cię także zainteresować:
II Złoty Bieg w ramach 26. Finału WOŚP
Policjanci podsumowali 2017 rok
Spotkanie emerytów i rencistów pożarnictwa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: zlotow-powiat.pl / Patrycja Kajewska| foto: zlotow-powiat.pl

Komentarze